Domar Development

O inwestycji

Funkcjonalne mieszkania

Kryształowa 2 to najnowsza inwestycja realizowana przez Domar Development obejmująca zespół czterech trzykondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. Kryształowa 2 oferuje 22 mieszkania w trzech wariantach:

  • jednopoziomowe z dużymi balkonami,
  • dwupoziomowe z antresolami i przestronnymi tarasami,
  • oraz mieszkania z ogrodami na parterze,

oddawane do użytku w standardzie deweloperskim.

Metraż mieszkań wynosi od 47,64 do 68,37 m2 i są to w większości mieszkania trzypokojowe. Funkcjonalne i przemyślane rozmieszczenie pomieszczeń daje możliwość adaptacji układów mieszkań na dwu lub czteropokojowe a także zapewnia ich optymalne nasłonecznienie co przekłada się na komfort ich użytkowania. Inwestycja Kryształowa 2 to ogrodzony kompleks z miejscami postojowymi naziemnymi oraz garażami zaplanowanymi dla wszystkich mieszkańców.

Przykładowa wizualizacja
22
mieszkania
2/3/4
pokojowe
47-68 m2
powierzchni

Wrocław, ul. Kryształowa

Lokalizacja

Inwestycja Kryształowa 2 zlokalizowana jest na ulicy Kryształowej na osiedlu Ołtaszyn leżącym w południowo-wschodniej części Wrocławia.

Jest to miejsce wyjątkowo spokojne i urokliwe. Dominującym typem zabudowy na Ołtaszynie jest niska dwukondygnacyjna zabudowa jednorodzinna ze starannie zagospodarowanymi ogrodami.

Ołtaszyn to miejsce przyjazne ludziom młodym i aktywnym oraz rodzinom z dziećmi, znajduje się tam wiele ośrodków infrastruktury rekreacyjno-sportowej, duża ilość państwowych oraz prywatnych placówek oświatowych, a także sklepów wielobranżowych oraz kawiarni i restauracji z jedzeniem na najwyższym poziomie.

Dodatkowym atutem lokalizacji jest bliskość Bielan Wrocławskich – węzła autostradowego oraz największego na dolnym śląsku centrum zakupowo-rozrywkowego.

Osiedle ma zapewnioną komunikację autobusową z punktami przesiadkowymi przy pętli Krzyki oraz Dworcu Głównym PKP (linie nr 112, 113, 612 oraz nocny 249).

Ołtaszyn posiada sieć ścieżek rowerowych prowadzących do centrum miasta, stanowi również świetną bazę wypadową na wycieczki rowerowe poza granice miasta.

Wirtualny spacer VR 360

Zobacz innowacyjną w skali światowej technologię umożliwiającą spacer po naszych inwestycjach w wirtualnej rzeczywistości 3D.

Zapraszamy także na prezentację do biura sprzedaży Domar Development.

Wirtualny spacer – Kryształowa2

przejdź do wirtualnego spaceru

Zapisz

Przykładowa wizualizacja
II kwartał 2017
Rozpoczęcie
II kwartał 2018
Zakończenie

Dziennik budowy

Masz pytania?
Zadzwonimy!

Zostaw nam kontakt, a nasz dział sprzedaży oddzwoni do Ciebie.Centrum Ustawień Prywatności