Jaki kalendarz wybrać do biura?

Za najbardziej popularne kalendarze wykorzystywane w biurze uważa się kalendarze jednodzielne, oraz trójdzielne. Są one duże, oraz czytelne, dzięki czemu masz możliwość zawieszenia ich na ścianie w każdym pomieszczeniu. Kalendarze jednodzielne mają kalendarium z miesiącem, a te drugi – trzy występujące bloczki. Kalendarze tego typu charakteryzują się dużą przestrzenią do zapisywania różnego rodzaju spotkań, oraz ważnych wydarzeń. Każdy z organizerów możesz zaprojektować według własnego uznania. Jeśli prowadzisz aktualnie kampanie reklamowa, sprawdzą się one jako idealnie do promocji do Twojej marki.

Kalendarze listwowane oraz spiralowane

Profesjonalne drukarnie w zakresie swoich usług, prowadzą również sprzedaż kalendarzy listowanych, oraz spiralowanych. Dzięki dużym formatom, oraz starannie zaprojektowanym szatach graficznych, organizery te budzą zainteresowanie w oczach klientów, stanowiąc bardzo korzystny sposób na całoroczną promocję Twojej firmy. Kalendarze listowane, czasami nazywane planszowymi, charakteryzują się listwami umieszczonymi w górnych i dolnych częściach. Warto wspomnieć, że na górze znajduje się metalowa zawieszka, dająca możliwość zamocowania produktu na ścianie.

Kalendarze do umieszczenia na biurku

Jeśli ściany Twojego biura są już zagospodarowane, sięgnij po kalendarze w wersjach biurkowych. Do wyboru masz pozycje z poniższej listy:

– kalendarze w postaci piramidki, które zajmują bardzo mało miejsca, oraz można je postawić właściwie wszędzie. Na górze kalendarza, możesz mieć wydrukowane logo firmy, lub hasło reklamowe.

-kalendarze w postaci piramidki ze spiralą, podobne rozwiązanie do pierwszej pozycji, jednak są one wzbogacone o spiralę pomagającą przekładać poszczególne kartki kalendarza

Kalendarze w promocji, występujące jako podkładki na biurko. Mają one również możliwości zapisywania ważnych informacji na dużej kartce- najczęściej spokojnie na jedną trzecią biurka.  Służy on jako dodatkowe miejsce do liczenia, zapisywania spotkań, oraz do przypominania sobie o proceduralnych działaniach.