Jaką wersję kalendarza wybrać?

W naszych czasach kalendarze nie tylko informują nas, w jakim strumieniu czasu żyjemy. Pomagają dobrze zaplanować ważne wydarzenia oraz nierzadko stanowią ozdobę ścienną. Obecnie na rynku mamy bardzo duży wybór tych produktów. Na jaki z nich warto się zdecydować?

Kalendarz trójdzielny

Bardzo ciekawą formą kalendarzy są wersje trójdzielne. Zazwyczaj wykonuje się je na papierze wysokiej jakości. Przy tym są niezwykle funkcjonalne i praktyczne. Można znaleźć w nich informacje o dniach wolnych w ciągu całego roku oraz wiele innych ważnych informacji. Poza tym kalendarze z Taniej Książki posiadają istotną cechę – można wykorzystać je jako formę reklamy. Będzie to ważne szczególnie dla firm i przedsiębiorstw, które chciałyby zostać zapamiętane w umyśle klientów. Można też za ich pomocą pokazać, czym się zajmuje dana firma i jakie usługi świadczy. Takie kalendarze warto wręczać usługobiorcom i kontrahentom. Działając w ten sposób, przyczyniamy się do zwiększenia obrotów firmy.

Kalendarz szyty

Innym rodzajem kalendarzy są wersje szyte. Zalicza się je do świetnych gadżetów o dużej funkcjonalności. Ich cechą szczególną jest niewielka cena. Za to posiadają bardzo duże możliwości. W kalendarzach tego typu jest sporo miejsca na reklamę. Trzeba też zaznaczyć, że format takich kalendarzy jest bardzo elegancki. To pozwala zwiększyć moc oddziaływania elementów reklamowych. Poza tym może to być bardzo dobry produkt na prezent. Jeśli dodatkowo okładka będzie oprawiona w skórę, to z pewnością trzeba będzie zaliczyć taki wyrób do upominków z wyższej półki.

Kalendarz biurkowy

Kolejną ciekawą formą kalendarza jest wersja biurkowa. Ten produkt cechuje praktyczność, wygoda i kompaktowy wymiar. Można w nim zaznaczyć ważne spotkania i usprawnić organizację biura. Tego typu kalendarze kojarzą się z systematycznością, dlatego idealnie wpasują się w przestrzeń każdego biura i pomogą wywiązać się ze wszystkich zobowiązań. Ze względu na niewielkie rozmiary można je zabrać ze sobą w każde miejsce, a to oznacza, że żaden ważny termin nie ujdzie naszej uwagi.